Burkina FanNareszcie możemy to powiedzieć: - Witamy na oficjalnej stronie internetowej Burkina FAN – największej polskiej witrynie poświęconej Burkina Faso!

 Już za niecałe dwa miesiące miną trzy lata od założenia naszego bloga, a tym samym rozpoczęcia promocji Burkina w naszym kraju. Przez cały ten czas Burkina FAN dostarcza najświeższych informacji, komentarzy, materiałów na temat dawnej Górnej Wolty.

 Niniejsza witryna stanowi kolejny, ważny etap w rozwoju Burkina FAN.

Strona jest pomyślana jako uzupełnienie dotychczasowego bloga Burkina FAN. Podczas gdy na blogu w dalszym ciągu zamieszczane będą aktualne informacje ze wszelkich najważniejszych dziedzin życia politycznego, gospodarczego oraz kulturalnego tego kraju, na witrynie znaleźć będzie można rozważania na tematy  bardziej ogólne, a niekiedy nawet zawierające pogłębioną analizę tych kwestii. Pod adresem www.burkinafan.pl będą Państwo mogli znaleźć m.in.: najważniejsze informacje dotyczące tego zachodnioafrykańskiego kraju, zapoznać się z  galerią zdjęć, uzyskać  dostęp do najpopularniejszych burkińskich utworów muzycznych, a także zaznajomić się z krótkimi opisami książek nawiązujących tematyką do Afryki, a w szczególności „Krainy Prawych Ludzi”.

 Mając nadzieję na to, że nasza witryna wzbudzi Państwa zainteresowanie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.